Oferta sprzedaży wyrobów toczonych z drewna

Wyroby z drewna toczonego, oferta marki Bohusz. Użytkowe dekoracje wytoczone ręcznie z drewna, oryginalne formy kształtów. Selekcjonowane drewno z niebanalną strukturą i kolorystyką.

Wyroby rzemieślnicze, wykonywane ręcznie, większość w pojedynczych unikalnych egzemplarzach.

Produkty toczone wykonuję według własnych, przemyślanych projektów. Do sprzedaży oferuję gotowy produkt: miski, wazony, kubki, szkatułki i świeczniki.

Głównie realizuję indywidualne zamówienia. Wykonuje je według własnego projektu z selekcjonowanego wybranego gatunku drewna.

Miski – pojemniki dekoracyjne z drewna IROKO i BUK.

Tradycyjne miski bukowe z kolekcji Smart

Kolekcja Smart, tradycyjnych ręcznie robionych drewnianych misek! Nasze miski są wykonane z solidnego bukowego drewna, co gwarantuje ich trwałość i długowieczność. Czerpiemy dumę z zachowania naturalnego koloru i tekstury drewna, dzięki czemu każda miska jest inna. Nasza kolekcja obejmuje wiele różnych rozmiarów i kształtów, abyś mógł znaleźć idealną dla swoich potrzeb. Bez względu na to, czy szukasz małej miski na orzeszki i słodycze, czy większej na sałatki i przystawki, mamy to, czego potrzebujesz. Nasze miski są wykończone do gładkiej powierzchni z użyciem profesjonalnych, naturalnych olejów, aby podkreślić naturalne piękno drewna. Zapewnij sobie dzisiaj kawałek ponadczasowego rzemiosła z naszej tradycyjnej kolekcji!

Stylizowane drewno bukowe - miski

Naturalnie stylizowane miski z drewna bukowego. Kolekcja PIK wyrobów z drewna toczonego, powielana w kształcie i rozmiarach. Dostępne w sklepie internetowym.

Miski bukowe PIK

Projekty eksperymentalnych nowych kształtów wyrobów

Projektowanie nowych, eksperymentalnych kształtów wyrobów z drewna, to atut mojej pracowni. Tak powstają oryginalne i niepowtarzalne produkty marki Bohusz.

Często wykorzystuję innowacyjne własne metody, które są tajemnicą mojej pracowni.

Unikalne wazony z starego popękanego drewna bukowego.

Ceny wyrobów toczonych z drewna

Ceny rękodzieła są raczej wysokie. Zależą od jakości wyrobu i czasu poświęconego na jego wykonanie. Aby wyrób był atrakcyjny, drewno do jego wykonania, powinno charakteryzować się wyjątkowością. Drewno do toczenia przygotowuje się kilka lat, następnie podlega selekcji.

Jako producent wyrobów z drewna toczonego, oferuję atrakcyjne ceny swoich wyrobów.

Ozdobne wazony, toczone z starego drewna bukowego.

Marketing - wyroby z drewna toczonego

Marketing marki Bohusz.

Zdjęcia produktowe, filmy reklamowe i strony internetowe, tworzę samodzielnie.

Również firmowy kanał na Instagramie i Facebook, administruję samodzielnie w wolnym czasie.

Jeżeli coś nie działa OK, mam pretensję wyłącznie do siebie. Nie narzekam, zmieniam i udoskonalam formę działania marketingu w Internecie.

Jak powstają projekty wyrobów z drewna toczonego?

Inspiruje się własnymi pomysłami, nie kopiuje projektów innych twórców. Przykładowo projekt miski prezentowanej na filmiku obok, powstał podczas pobytu świątecznego (2023 rok), w ośrodku wypoczynkowym Grand Stasinda. Ośrodek znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej w której często z żoną wypoczywamy.

Zapytanie o wyrób

Formularz zapytania o wyrób, który wzbudził Twoje zainteresowanie zakupem.

Zobacz mój kanał na Instagramie, tam zamieszczam zdjęcia i filmiki prezentujące moje wyroby.