Dekoracje z drewna do salonu z kominkiem

Szukasz sposobu, aby uatrakcyjnić swój salon z kominkiem? Dodatki dekoracyjne z drewna mogą dodać ciepła i uroku Twojej przestrzeni. Jednym świetnym wyborem są ręcznie toczone drewniane misy, wazony, świeczniki i kubki.

Nic nie pobije rustykalnego klimatu ręcznie wykonanych elementów dekoracyjnych z drewna. Te wszechstronne i ponadczasowe ozdoby ulepszają każdy projekt wnętrza salonu. Dodają przyjemnego uczucia przytulności i przyczyniają się do stworzenia przytulnej, zrelaksowanej atmosfery.

Kiedy używasz ich jako ozdób na stole kawowym, półce czy kominku, przyciągają wzrok i tworzą ciepłe, zapraszające wnętrze. Drewniane świeczniki są idealne, gdy chcesz osiągnąć rustykalny styl chaty w swoim domu. Ręcznie toczone misy i wazy są doskonałe do przechowywania kwiatów, owoców i słodyczy. Eksponowane w odpowiednich miejscach, te rustykalne elementy, przynoszą właściwe wibracje do Twojej przestrzeni.

Jeśli więc szukasz łatwego sposobu na dodanie ciepła i uroku swojemu salonowi z kominkiem, spróbuj użyć ręcznie toczonych drewnianych mis, wazonów, świeczników i kubków. Są one wszechstronne, urokliwe i pomogą stworzyć zrelaksowaną atmosferę, którą pokocha każdy.

Drewniane dekoracje

Oferuję drewniane dekoracje, które możesz wykorzystać do stworzenia unikalnego i spersonalizowanego projektu wnętrza. Przykład to Twój, przytulny salon z kominkiem, miejsce spotkań rodzinnych i towarzyskich.

Dekoracje drewniane do salonu z kominkiem

Odkryj kolekcję wyjątkowych, drewnianych dekoracji marki Bohusz, które świetnie będą się komponować z naszymi kominkami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów z naszej linii produkcyjnej. Podnieś nastrój w swoim przytulnym salonie dzięki naszemu wyjątkowemu rzemiosłu, który z pewnością zachwyci Twoich gości. Nasza selekcja drewnianych dekoracji jest jednocześnie funkcjonalna i piękna, nadając Twojemu domowi ciepła i wygody. Zaufaj naszej marce, aby dostarczyć najlepszej jakości elementy, które przetrwają próbę czasu. Dzięki naszym wyjątkowym wzorom, Twój salon będzie odzwierciedleniem Twojego niezawodnego gustu w dekoracji wnętrz.

Eleganckie dekoracje do salonu z kominkiem

Salon z fajnym funkcjonalnym ciepłym kominkiem i kuchnia z jadalnią, to centralne miejsca w domu.

Film pokazuje, funkcjonalny kominek akumulacyjny i przykładową dekoracyjną miskę z drewna iroko.

Kominek prosty w formie, wybudowany jako ciepły, oddaje zdrowe ciepło w dużej części, przez promieniowanie. Czytaj poradnik jakie materiały kominkowe wybrać.

Modernizacja kominka w salonie

Modernizacja kominka do standardu EKOprojekt, to w 2022 roku wymóg prawny.

Klienci modernizujący i budujący nowe kominki, często do wykonania obudowy zamawiają dedykowane materiały, aby powstał kominek ciepły. Taki kominek w salonie, uzyskuje zdolności akumulowania ciepła. Nagrzewa się cały do temperatury, przyjemnej i zdrowej dla człowieka.

Kominki ciepłe wykonuje się z akumulacyjnej płyty kominkowej AkuPlate, którą produkuje nasza firma.

Inspiracje i fantazje - marki Bohusz

Zawsze całość aranżacji salonu i kuchni, składa się z szczegółów. Ważne aby elementy dekoracyjno użytkowe, były oryginalne i wyprodukowane z materiału ekologicznego. Takim materiałem jest drewno.

Inspirowanie wyrobami marki Bohusz, pozwala znaleźć pomysły na stworzenie niebanalnego wystroju wnętrza, mieszkań lub domów.

Fantazje Bohusza, to cykl oryginalnych i niepowtarzalnych wyrobów drewnianych. Użytkowe ozdoby drewniane wytoczone ręcznie z unikalnych kawałków drewna.

Ekspozycja - biuro obsługi

Klient bardziej wymagający , odwiedza moją stałą ekspozycje wyrobów drewnianych w Krzeszowicach.  Tutaj każdy wyrób może wziąść do ręki i ocenić go z bliska.Większość nieszablonowych wyrobów marki Bohusz, dostępnych jest tylko i wyłącznie w biurze obsługi, lub na zamówienie mailem. Unikalne pojedyncze sztuki, nie zawsze są udostępniane w sklepie internetowym, ze względu ich specyficzny charakter.

Wyroby dekorowane drapaniem

Miski drewniane drapane. Kolekcja z nieszablonową dekoracją zewnętrznej strony. Misy z regularnym okrągłym kształtem, dostępne w różnych rozmiarach średnicy. Zachowana proporcja wysokości ok. 6 cm.

W tej kolekcji wyrobów drapanych, występują również pojedyncze unikaty z nieregularnym kształtem.

Tą metodę dekoracji drapaniem, opracowałem i wdrożyłem w czerwcu 2022 roku.

Do salonu z kominkiem, proponuję dużą misę drapaną. Średnica ok. 29,5 cm. Wysokość ok 6 cm.

Miska wytoczona z stabilnego i trwałego drewna bukowego. Wewnątrz ma powierzchnię gładką.

Wyroby klasyfikowane jako rękodzieło. Światło jako czynnik wyzwala wibrację kolorystyczną, na zewnętrznej stronie.

Rarytasy z drewna toczonego

Kolejne rarytasy, to wyroby w kształcie nieregularnej bryły. Wytoczone w pracowni Bohusz, jako unikalne pojedyncze sztuki. Dominują ciekawe kawałki drewna bukowege, ale nie jest to regułą.

Znajdziesz tu też produkty drewniane, posiadające naturalne pęknięcia, większe uzupełniam czarnym poliamidem.

Kubki i wazony w sklepie stacjonarnym

Spalting, buk dekorowany naturalnie grzybem

Wyjątkowe wyroby z buka, naturalnie dekorowanego grzybami. Grzyby podczas kolonizacji drewna, pozostawiają różnokolorowe kropkowane i liniowane wzory. Proces naturalny, przebiegający w specjalnych warunkach.

Proces ten jest zatrzymany w odpowiednim momencie, poprzez wysuszenie drewna.

Z tak pięknie i unikalne dekorowanego drewna, toczę świeczniki, miski, wazony i kubki.

Przykładowa misa z buka zagrzybionego. Ten urokliwy dekoracyjnie kawałek drewna, pochodzi z własnej „hodowli” grzyba.

Aby uzyskać takie i inne efekty kolonizacji grzybów w drewnie, trzeba sporo czasu, trwa to od kilku do kilkunastu miesięcy. Wymaga również częstej kontroli tego procesu.

Wazoniki z buka Spalted

Wazony z buka Spalted. Widoczne ciemne kropki, kręte linie i cienkie smugi czerwieni, brązu i czerni nazywane są liniami stref grzybów. Drewno spalted jest czasami nazywane drewnem pajęczynowym.

Pamiętaj: Nie każdy wyrób pokazany na zdjęciach jest jeszcze dostępny do sprzedaży, gdyż nie usuwam zdjęć wyrobów sprzedanych.

Informacje: 602 259 809